KURS BIEGŁEGO CZYTANIA I ROZWOJU MOCY MÓZGU DLA LICEALISTÓW, STUDENTÓW I DOROSŁYCH W OLSZTYNIE I OKOLICACH

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH W OLSZTYNIE I OKOLICACH
NAUKA NIE MUSI BYĆ ŻMUDNA I NUDNA!

Kurs Biegłego Czytania i Rozwoju Mocy Mózgu to niekonwencjonalny program edukacyjny zwiększający potencjał umysłowy i intelektualny człowieka. Główny cel, który realizujemy podczas kursu to opanowanie techniki biegłego czytania oraz wykształcenie umiejętności zaangażowania własnych intelektualnych zasobów i możliwości do skuteczniejszego i bardziej racjonalnego uczenia się. Efektem treningu jest opanowanie zintegrowanego system uczenia się.

W naszym kursie biegłe czytanie osadzone jest w bardzo szerokim kontekście. Program oparty jest na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się. Liczy się w nim nie tylko umysł i intelekt, ale również ciało i emocje. Nie tylko odtwarzanie i zdolność do analizy, ale również twórczość i kreatywność.

Ten model nauki niesie dużo odprężenia i zadowolenia. Na umiejętność biegłego czytania składa się wiele aspektów pracy naszego umysłu, między innymi dobra koncentracja, pamięć, umiejętność szybkiej analizy i syntezy informacji, zdolność do zapamiętywania dużej ilości informacji w krótkim czasie. Wszystkie te aspekty pracy umysłu są intensywnie trenowane i rozwijane w czasie kursu

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŻELI:
  • Masz dość długiego ślęczenia nad książkami,
  • Masz dość stresu i presji,
  • Nie chcesz dłużej funkcjonować w „gadzich” trybach alarmowych,
  • Chcesz bardziej korzystać z „korowych” możliwości swojego mózgu,
  • Chcesz biegle czytać i sprawnie się uczyć,
  • Chcesz poznać swój mózg i nauczyć się wykorzystywać jego potencjał!
background
NA PROGRAM KURSU SKŁADAJĄ SIĘ
PO KURSIE
PONADTO
background
ZAPISZ SIĘ NA KURS BIEGŁEGO CZYTANIA
Back to top of page