MĄDRE DZIECKO DOBRY START - ZAJĘCIA DLA DZIECI SZKOLNYCH W WIEKU 7-8 LAT W OLSZTYNIE I OKOLICACH

ZAJĘCIA DLA DZIECI SZKOLNYCH W OLSZTYNIE I OKOLICACH
ROZWÓJ SPRAWNOŚCI CZYTANIA I UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNYCH DLA DZIECI Z KLASY PIERWSZEJ I DRUGIEJ.

Mądre Dziecko „Dobry Start” to program Akademii Nauki specjalnie skonstruowany dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole.

Pierwsza i druga klasa szkoły podstawowej to kluczowy okres w edukacji. W życiu Twojego dziecka pojawia się nowy nauczyciel, nieznane dotąd obowiązki, nowe przedmioty szkolne i koledzy. To jak Twoja pociecha zaaklimatyzuje się w szkole, na długie lata będzie determinować jego podejście do nauki.

Najbardziej komfortowo w szkole czują się dzieci, które potrafią czytać, znają litery, liczą, mają dobrą pamięć, potrafią skoncentrować się na zadaniu. Postrzegane są jako zdolne, inteligentne, błyskotliwe.

Dlatego początek edukacji szkolnej to doskonały czas na wyrabianie nawyków dobrego i sprawnego uczenia się!

SPRAWNE CZYTANIE I PASJA DO KSIĄŻEK

Szkoła uczy czytania. Ale nauka ta polega w większości na żmudnym składaniu liter, i często jej efektem ubocznym jest zniechęcenie dzieci. Czytanie zaczyna kojarzyć się z czymś nieciekawym i nudnym.

Nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego angażuje i bawi. Zamiast męczyć się w szkolnej ławce, dzieciaki poznają literki śpiewając i układając je ze swoich ciał. Uczą się całościowo i przeżywają to, o czym czytają. Dzięki temu zaczynają szybko osiągać sukcesy w szkole, co przyczyni się do wzrostu ich pewności siebie.

To bardzo cenne również dlatego, że dzieci, które lubią i potrafią sprawnie czytać, zwykle dobrze radzą sobie w szkole.

background
TWOJE DZIECKO ROZWINIE SWÓJ POTENCJAŁ DZIĘKI CZTEREM FILAROM NASZEGO KURSU:
DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ DZIECKO NA KURS „MAŁY ODKRYWCA PRZYGODA NA BEZLUDNEJ WYSPIE W AKADEMII NAUKI?

Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu – szkoła nie powinna tego tłamsić.

Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie, podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości i zaangażowania.

Podczas 28 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 60 minut) Twoje dziecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny).

Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu.

Bo szkoła to tylko początek jego Wielkiej Drogi.

background
ODBIERZ VOUCHER NA BEZPŁATNĄ LEKCJE POKAZOWĄ

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Back to top of page