MAŁY ODKRYWCA - ZAJĘCIA DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH W WIEKU 3-4 LATA W OLSZTYNIE I OKOLICACH

ZAJĘCIA DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH W OLSZTYNIE I OKOLICACH
MAŁY ODKRYWCA “ZACZAROWANY ZAJĄCZEK”

Odkrywanie świata oraz fascynująca nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego – kurs Akademii Nauki dla dzieci w wieku 3 i 4 lat.

DZIĘKI PRZYGODZIE NA BEZLUDNEJ WYSPIE TWOJE DZIECKO NAUCZY SIĘ CZYTAĆ. I ZNACZNIE WIĘCEJ…

Czy wiesz, że Twoje pięcioletnie dziecko uczy się szybciej od Ciebie? Akurat teraz rozwija swoje najważniejsze funkcje umysłowe, a to, jak to zrobi, będzie miało na nie wpływ przez całe życie. Okres przedszkolny jest niezwykłym czasem w życiu Twojego maluszka. Dysponuje on niesamowitym potencjałem uczenia się nowych rzeczy przez zabawę – jest to naturalny sposób, z którym dzieci się rodzą. Nudne i żmudne zajęcia szkolne mogą niestety je tego szybko oduczyć, a szkoła jest tuż, tuż… To doskonały czas na rozpoczęcie zabawy w czytanie oraz wyrabianie nawyków dobrego i sprawnego nabywania nowych umiejętności. Jak wiadomo – czym skorupka za młodu… Wykorzystaj ten wiek swojego malucha, ponieważ jego umysł powinien być w tym wieku wszechstronnie stymulowany! Przedszkolaki wykonując doświadczenia naukowe oraz uczestnicząc w fascynującej zabawie w czytanie z pasją odkrywają świat książki, nauki i wiedzy.

„UMIEM COŚ EKSTRA!” – ŚWIAT LITEREK, WYRAZÓW, CZYTANIA

Podczas zajęć, dzieci stawiają również swoje pierwsze kroki na „ścieżce czytania”. Poprzez gry i zabawy mali odkrywcy poznają znaczenia wyrazów i czytają swoje pierwsze książeczki. Wykorzystujemy naukę czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego. Twoje dziecko nawet nie poczuje, że się czegoś uczy, ponieważ cały czas będzie się bawić i eksperymentować. Zajęcia są tak skonstruowane, że dziecko będzie doświadczać i przeżywać treść tego, co uczy się czytać.

background
TWÓJ MALUCH ROZWINIE SWÓJ NIEZWYKŁY POTENCJAŁ DZIĘKI CZTEREM FILAROM NASZEGO KURSU:
DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ DZIECKO NA KURS „ZACZAROWANY ZAJĄCZEK” W AKADEMII NAUKI?

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny).

Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu.

Przedszkole to tylko początek jego Wielkiej Drogi – pomóż swojemu dziecku wkroczyć na nią z impetem!

background
ODBIERZ VOUCHER NA BEZPŁATNĄ LEKCJE POKAZOWĄ

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Back to top of page