NASTOLATEK Z KLASĄ- ZAJĘCIA DLA DZIECI SZKOLNYCH W 7 I 8 KLASIE W OLSZTYNIE I OKOLICACH

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W OLSZTYNIE I OKOLICACH

Uczniowie, którzy potrafią biegle czytać, wiedzą jak korzystać z zasobów własnej pamięci dużo lepiej radzą sobie z wyzwaniami szkolnymi. Są pewniejsi siebie i mniej narażeni na szkolny stres.

NAUKA NIE MUSI BYĆ ŻMUDNA I NUDNA!

Ilości wiedzy bez znajomości Technik Pamięciowych czy Mindmappingu staje się po prostu bardzo trudna.

Badania pokazują, że większość dzieci nie lubi się uczyć bo…nie potrafią tego robić. Metoda wkuwania „na blachę” trąci średniowieczem a dzisiejszy stan wiedzy o mózgu mówi nam jedno: aby dziecko uczyło się efektywnie a do tego z pasją i zaangażowaniem, trzeba zatrudnić do tego prawą półkulę mózgu.

JAK TO ZROBIĆ?

– Mapy Myśli to technika, która znacznie usprawnia uczenie się dzieci. Notatki graficzne angażują prawą półkulę mózgu. Dziecko notuje, uczy się i równocześnie rozwija swoją twórczość, kreatywność i wyobraźnię. Umiejętność szybkiego sporządzania wartościowych notatek i wyłapywania najważniejszych informacji ma wpływ na koncentrację i wyniki w nauce Twojej pociechy. – Techniki pamięciowe pozwolą Twojemu dziecku na zapamiętanie nawet do kilkudziesięciu następujących po sobie obrazów lub wyrazów i doskonale nadają się do łatwego i skutecznego zapamiętywania szkolnych treści.

Podczas kursu dzieci będą trenować zapamiętywanie wiedzy szkolnej pięcioma różnymi mnemotechnikami. Dzieci, które znają odpowiednie techniki, potrafią zapamiętać znacznie więcej informacji. To duże wsparcie dla młodego ucznia… Zamiast mozolnego „wkuwania”, Twoje dziecko szybko opanuje zadany materiał wykorzystując swoją kreatywność i wyobraźnię!

background
TWOJE DZIECKO ROZWINIE SWÓJ POTENCJAŁ DZIĘKI CZTEREM FILAROM NASZEGO KURSU AKADEMII NAUKI
DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ DZIECKO NA KURS „MAŁY ODKRYWCA PRZYGODA NA BEZLUDNEJ WYSPIE W AKADEMII NAUKI?
background
ODBIERZ VOUCHER NA BEZPŁATNĄ LEKCJE POKAZOWĄ

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Back to top of page