UCZEŃ Z CHARAKTEREM- ZAJĘCIA DLA DZIECI SZKOLNYCH W 5 I 6 KLASIE W OLSZTYNIE I OKOLICACH

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W OLSZTYNIE I OKOLICACH
CZY TWOJE UCZY SIĘ JUŻ SAMODZIELNIE I LUBI CZYTAĆ KSIĄŻKI?

Piąta i szósta klasa szkoły podstawowej to bardzo intensywny czas. Dzieci zdążyły przywyknąć do nowych przedmiotów i nauczycieli, ale w tym czasie zaczynają dokonywać się zmiany w nich samych związanych z okresem dojrzewania.

Na horyzoncie pojawiają się również nowe wyzwania związane z bliskim przejściem na wyższy etap edukacji, gdzie znów pojawią się nieznane dotychczas przedmioty i nauczyciele. Dlatego to bardzo dobry czas na rozwinięcie biegłości czytania i wyrobienie nawyków sprawnego uczenia się.

Dzieci, które potrafią biegle czytać, wiedzą jak korzystać z zasobów własnej pamięci zazwyczaj lepiej radzą sobie w szkole i są mniej narażone na szkolny stres.

NAUKA NIE MUSI BYĆ NUDNA!

Ostatnie klasy szkoły podstawowej to swoiste przygotowanie do wymagań z którymi dzieci zetkną się w klasie 7 i 8. Opanowanie coraz większej ilości wiedzy bez znajomości Technik Pamięciowych czy Mindmappingu staje się po prostu bardzo trudna.

Badania pokazują, że większość dzieci nie lubi się uczyć bo…nie potrafią tego robić. Metoda wkuwania „na blachę” trąci średniowieczem a dzisiejszy stan wiedzy o mózgu mówi nam jedno: aby dziecko uczyło się efektywnie a do tego z pasją i
zaangażowaniem, trzeba zatrudnić do tego prawą półkulę mózgu.

background
W AKADEMII NAUKI NAUCZMY TWOJE DZIECKO, JAK SIĘ UCZYĆ!
DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ DZIECKO NA KURS „MAŁY ODKRYWCA PRZYGODA NA BEZLUDNEJ WYSPIE W AKADEMII NAUKI?

To jednak nie wszystko.

W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny).

Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu.

Bo szkoła to tylko początek jego Wielkiej Drogi.

background
ODBIERZ VOUCHER NA BEZPŁATNĄ LEKCJE POKAZOWĄ

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Back to top of page